białe świecące kostki brukowe małopolskie
kostka brukowa led lubelskie

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci w tworzeniu odpowiedniej atmosfery wokół domu lub firmy. Z ich pomocą oświetlisz lub podkreślisz akcenty wybranych przedmiotów w dyskretny sposób. Przedstawiamy Ci lampy których nie widać w ciągu dnia, zaś nocą rozświetlą co tylko zechcesz.


Świecąca kostka brukowa

Wykonana z najwyższej jakości żywic syntetycznych zapewniających doskonałą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Kostka jest blokiem materiału bez jakichkolwiek pustych przestrzeni, specjalna receptura zapewnia jej wytrzymałość mechaniczną porównywalną do kostki betonowej!

Zastosowane ultra jasne diody LED gwarantują wieloletnią żywotność oraz niskie zużycie energii. W ofercie mamy następujące kolory świecenia:

 • czerwony,
 • żółty,
 • zielony,
 • niebieski,
 • biały.
 • Wielowarstwowy front kostki zapewnia doskonałe rozproszenie światła, dzięki temu jest ono mniej punktowe i świeci cała powierzchnia.

  kostka brukowa led lubuskie   kostki brukowe ze świecącymi diodami łódzkie   świecąca kostka brukowa dolnośląskie  

  świecąca kostka brukowa kujawsko pomorskie   świecące kostki brukowe na chodnikach podlaskie   świecące kostki brukowe na parkingach podkarpackie  

  Świecącą kostkę możemy wykonać w dowolnym kształcie!

  Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

  NOWOŚĆ! Świecąca kostka brukowa RGB

  Budowa kostki jest taka sama, jednak zawiera w sobie diody LED w trzech kolorach. Mięszając ze soba te kolory możemy uzyskać przy pomocy odpowiedniego sterownika 16 000 000 barw!

  Nasz sterownik pozwala na płynną zmianę kolorów z dowolną prędkością! Można również ustawić jeden z 6 kolorów statycznych oraz zimną i ciepłą biel.

  Dzięki nowej świecącej kostce brukowej RGB nie musisz się zastanawiać w jakim kolorze twój podjazd ma być oświetlony przez następne lata,każdego wieczoru może być inny! Wybierz ciepłe kolory do samotnego relaksu, dynamiczne programy na imprezę w ogrodzie ze znajomymi!

  świecące kostki brukowe na podjazdach opolskie

  Poniżej film przedstawiający kostkę RGB podłączoną do sterownika, niestety nagranie nie oddaje rzeczywistego wyglądu i efektu jaki można uzyskać.

  Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

  Świecące palisady

  Jeżeli szukasz oświetlenia, które nie zakłóci harmonii w twoim ogrodzie, to nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!

  Lampa wykonana jest taką samą technologią jak świecąca kostka, umieszczana w palisadach ogrodowych. Nadaje się doskonale do oświetlania podjazdów, schodów, chodników, ścieżek oraz zieleni. Może być ustawiona jako samodzielna lampa lub wbudowana między inne palisady, dzięki temu w ciągu dnia jest niewidoczna i nie zakłóca przestrzeni ogrodowej.

  świecące kostki brukowe rgb mazowieckie   transport świecących kostek brukowych śląskie   wysyłka świecących kostek brukowych pomorskie  

  1   2   3  

  To nie musi być palisada! Źródło światła możemy umieścić w dowolnym elemencie kamiennym, betonowym lub drewnianym. Forma i zastosowanie tej lampy jest ograniczona jedynie wyobraźnią!

  Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

  Świecące kamienie

  Kolejna nasza propozycja, która w ciągu dnia doskonale komponuje się z otoczeniem, zaś w nocy rozświetla ogród podkreślając akcenty zieleni lub elementów małej architektóry.

  W ofercie mamy cztery rozmiary świecących kamieni w pięciu soczystych kolorach świecenia do wyboru.

  Poniżej film z testem świecących kamieni pod obciążeniem:

  Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

  4